2. Procedure
Procedure
Titel: Levering betonklinkers
Beschrijving: De Opdracht met kenmerk 1-L-0019155-25 gaat over de levering op afroep en naar behoeft van betonklinkers, bisschopsmutsen en passtenen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44114200 Betonproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 2 065 000 stuks