471513-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Raamovereenkomst Technisch Advies 3.0 - Waterkracht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Technisch Advies 3.0 - Waterkracht
Beschrijving: Deze Aanbestedingsleidraad betreft de Europese openbare aanbesteding voor de verlening van Technische adviesdiensten voor de Waterschappen Drents Overijsselse Delta, Rijn en IJssel, Vechtstromen en Zuiderzeeland hierna te noemen de Aanbestedende diensten, waarbij Rijn en IJssel als penvoerder optreedt. De inhoudelijke scope van Technische adviesdiensten is breed; er zijn voor deze opdracht 3 programma’s en 10 expertisegebieden gedefinieerd met daarbinnen 16 kerncompetenties. Deze bevatten 78 subkerncompetenties. Aanbestedende dienst wil met deze aanbesteding Raamovereenkomsten aangaan met maximaal 120 Inschrijvers. De te contracteren dienstverlening is uitdrukkelijk resultaatsgericht, er is in geen geval sprake van een inspanningsverplichting c.q. inhuur van personeel.
Interne identificatiecode: 222226
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw, 71330000 Diverse technische dienstverlening, 71700000 Meet- en controlediensten, 71800000 Adviesdiensten voor watervoorziening en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie herzieningsclausules zoals omschreven in de aanbestedingsleidraad.