2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw Kindcentrum Klazienaveen (KC Klazienaveen)
Beschrijving: Deze selectieleidraad bevat de informatie omtrent de aanbesteding van de bouwkundige werkzaamheden en de installatietechnische werkzaamheden voor de realisatie van het project KC Klazienaveen te Klazienaveen. De nieuwbouw wordt gerealiseerd in opdracht van Stichting Viviani en Stichting Primenius. De aanbesteding wordt verzorgd door Stichting Viviani, die optreedt als formele bouwheer. De selectieprocedure wordt verzorgd door LindHorst huisvestingsadviseurs in samenwerking met Alpha Adviesbureau. Op deze aanbesteding zijn de Aanbestedingswet en het Aanbestedingsreglement Werken (ARW) 2016 van toepassing. Zie selectie leidraad
Interne identificatiecode: 1-344
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: betreft de bouwkundige werkzaamheden, inclusief de terreininrichting.
Beschrijving: Zie selectie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: betreft de installatietechnische (elektrotechnische en werktuigbouwkundige) werkzaamheden
Interne identificatiecode: 2