472426-2023 - ResultaatNederland-Doorn: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ECD-systeem
Referentienummer: 2023/0202WM
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het leveren, implementeren en beheren van de 3e lijn, eventuele hosting en eventueel technisch onderhoud van het ECD Systeem van het Nederlands Veteraneninstituut. Het 1e en 2e lijn-beheer wordt door Opdrachtgever uitgevoerd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
48200000 Software voor netwerken, internet en intranet, 48300000 Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit, 48400000 Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken, 48500000 Communicatie- en multimediasoftware, 48600000 Database- en besturingssoftware, 48700000 Softwarevoorzieningen, 48800000 Informatiesystemen en servers, 48900000 Diverse software en computersystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten