472589-2024 - Resultaat
België – Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval) – RAAMOVEREENKOMST VOOR HET PLAATSEN EN EXPLOITEREN VAN ELEKTRISCHE DEELAUTO'S
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR HET PLAATSEN EN EXPLOITEREN VAN ELEKTRISCHE DEELAUTO'S
Beschrijving: Interwaas wenst autodelen in het Waasland verder uit te bouwen door middel van een raamcontract voor deelauto’s waar steden en gemeenten in het Waasland deelwagens kunnen afnemen voor hun eigen grondgebied. Het betreft enerzijds een overname/verderzetting van het huidige contingent van elektrische deelwagens in de regio (onder voorbehoud van goedkeuring binnen de gemeenten), en anderzijds wordt de mogelijkheid voorzien van een uitbreiding van het aantal voertuigen. Het bestek bestaat daarom ook uit 2 percelen. Plaats van dienstverlening: Verschillende locaties in de 11 gemeenten van Waasland Klimaatland: Beveren, Hamme, Kruibeke, Lokeren, Moerbeke, Sint- Gillis-Waas, Sint-Niklaas, Stekene, Temse, Waasmunster en Zwijndrecht. Het raamcontract staat open voor alle openbare besturen binnen deze 11 gemeenten.
Interne identificatiecode: PPP1BL-62/4032/2024/033
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor de overname huidige contingent elektrische deelauto’s van Autopartner Share
Beschrijving: De gemeenten wensen continuïteit in het aanbod te garanderen. PERCEEL 1 omvat de overname van huidige contingent elektrische deelauto’s van Autopartner Share, onder voorbehoud van goedkeuring door de respectievelijke gemeenten voor hun aandeel. De vermoedelijke afname voor perceel 1 bedraagt 15 à 20 voertuigen.
Interne identificatiecode: 2024/033
Perceel: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst voor de uitbreiding deelwagens in de regio Waasland
Beschrijving: Een aantal gemeenten plannen uitbreidingen van het aantal deelwagens in hun stad of gemeente. PERCEEL 2 voorziet de mogelijkheid tot uitbreiding van het huidige aanbod deelvoertuigen.