47323-2023 - ResultaatNederland-Hengelo: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Onderwijzend Personeel
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het op afroep snel voorzien in uitzendkrachten en gedetacheerden als flexibele arbeidskracht voor alle locaties van Attendiz waar het gaat over de (korte) vervanging van medewerkers van Attendiz en niet ingevulde vacatures.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 2 niet obv uitzendcao
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De kosten voor inhuur van onderwijzend en onderwijs ondersteunend personeel gezamenlijk bedroegen de afgelopen jaren ca. € 220.000,- inclusief btw per jaar. Er is geen precieze onderlinge verdeling beschikbaar, naar schatting bedraagt 80% van deze kosten inzet van onderwijzend personeel. De maximale totale gezamenlijke waarde van de raamovereenkomsten voor OP wordt gesteld op € 1.500.000,- inclusief btw. De maximale bedragen zijn dusdanig ingesteld dat Attendiz de ruimte heeft om meer gebruik te maken van inhuur, mocht dat in deze schaarse markt nodig zijn. Aan de bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.