473272-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Software en informatiesystemen – Vrijwillige Transparantie Financieel systeem Gemeente Meerssen
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige Transparantie Financieel systeem Gemeente Meerssen
Beschrijving: Vrijwillige Transparantie Financieel systeem Gemeente Meerssen 1.000.000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie Financieel systeem Gemeente Meerssen
Beschrijving: Vrijwillige transparantie Financieel systeem Gemeente Meerssen 1.000.000 euro
Interne identificatiecode: 1