Soort aanbestedende dienst Ander type: Gezondheid en welzijnszorg
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering van sutinib - lenalidomide - everolimus - deferasirox
Referentienummer: APO 2022/04
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 33690000 Diverse geneesmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
sutinib
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33690000 Diverse geneesmiddelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
lenalidomide
Perceel nr.: 2
everolimus
Perceel nr.: 3
deferasirox
Perceel nr.: 4