473723-2024 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Quadraam - Laptops Candea College
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Quadraam - Laptops Candea College
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS ICT Laptops, en ziet op de levering van laptops ten behoeve van het Candea College, onderdeel van Quadraam.
Eerdere aankondiging: 390415-2021
Interne identificatiecode: T97025
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000