473909-2026 - Mededinging
Nederland – Computerapparatuur – DAS Tablets
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Tablets
Beschrijving: Welkom op het DAS voor de levering van tablets voor Stichting Levvel PI Scholen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van tablets. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle tablets nodig zijn voor een organisatie als Stichting Levvel PI scholen met 400 leerlingen en 157 medewerkers.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Welkom op het DAS voor de levering van tablets voor Stichting Levvel PI Scholen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van tablets. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle tablets die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Levvel PI scholen met 400 leerlingen en 157 medewerkers.
Interne identificatiecode: 1