473955-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Service -& Onderhoud OAT-Almere
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Service -& Onderhoud OAT-Almere
Beschrijving: Dit is de offerteaanvraag van de gemeente Almere met betrekking tot ‘Service & Onderhoud Ondergrondse Afval Transportsysteem’. Ondernemers die aan de minimumeisen voldoen, al dan niet in de vorm van een samenwerkingsverband of door een beroep te doen op derden, worden van harte uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Onderhavige aanbesteding richt zich op de totstandkoming van een overheidsopdracht. Hiervoor wordt een overeenkomst afgesloten met één opdrachtnemer. De overeenkomst heeft een maximale looptijd van tien jaar. De initiële contractduur bedraagt vier jaar, met de mogelijkheid voor Almere om de overeenkomst eenzijdig en naar eigen inzicht tweemaal met drie jaar te verlengen. Deze verlenging vindt stilzwijgend plaats, tenzij Almere schriftelijk de overeenkomst beëindigt, met inachtneming van een opzegtermijn van minimaal 6 maanden. De geraamde waarde van de opdracht is gebaseerd op de gemiddelde uitgaven voor onderhoud in de afgelopen vier jaar. Op basis hiervan wordt de opdrachtwaarde geraamd op € 10 miljoen voor de gehele contractduur van 10 jaar.
Interne identificatiecode: IA2024.09.05
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -geen bijzonderheden
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De opdracht bestaat uit 1 perceel zie offerteaanvraag
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -geen-