474189-2022 - MededingingNederland-Gouda: Installatiediensten (uitgezonderd software)
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Preventief en correctief onderhoud gebouw gebonden installaties
Referentienummer: 373695
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
II.1.4.
Korte beschrijving
Vanaf juni 2012 is het gemeentelijk apparaat van de gemeente Gouda gehuisvest in het Huis van de Stad.
Het Huis van de Stad is een moderne kantooromgeving voorzien van moderne technieken die het nieuwe werken zo goed mogelijk ondersteunen. Hierbij is ook aandacht geweest voor een duurzaam gebouw welke energiezuinig is ingericht (A+label) met ondermeer een WKO installatie, 154 zonnepanelen en het gebruik van sensoren in ruimten die een actieve op- en afschakeling in relatie tot het gebruik regelen. Voor dit gebouw en een technische nevenlocatie is Aanbestedende dienst opzoek naar een opdrachtnemer die het gebouwgebonden installatieonderhoud wil verzorgen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsleidraad