474226-2024 - Resultaat
Nederland – Recruteringsdiensten – 81/2024 assetmanager afdeling strategie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 81/2024 assetmanager afdeling strategie
Beschrijving: Voor Vastgoed & Campus, afdeling Strategie zijn we op zoek naar een Assetmanager. Per aanbieder mag er één kandidaat worden aangedragen. Bij het eventueel indienen van uw inschrijving in Mercell verzoeken wij u om de toelichting mee te nemen bij uw reactie op de gestelde eisen/wensen. Indien u nog vragen heeft over deze uitvraag wordt u van harte uitgenodigd om deze te stellen via Mercell. De afdeling Strategie, Advies & Energie van de directie Vastgoed en Campus (V&C) van de Universiteit Utrecht (hierna: UU) is op zoek naar een Assetmanager voor het centrumgebied van het Utrecht Sciencepark (USP). Het centrumgebied USP is één van de vier vastgoedregio’s van de UU. In het gebied bevinden zich facultaire gebouwen, onderwijsgebouwen, de universiteitsbibliotheek, het gebouw van de universitaire bestuursdienst en een sportcentrum. De werkzaamheden die de Assetmanager dient te verrichten zijn: De Assetmanager draagt zorg voor de inhoudelijke vertaling van kaderstelling (kosten, tijd en kwaliteit) naar objectplannen en vastgoedsturingsinformatie. En naar kaders voor de te realiseren projecten, waarbij moet worden opgemerkt dat de kaderstelling nog in beweging is; Kosten, tijd en kwaliteit moeten in balans worden gebracht. Als (toekomstig) verantwoordelijke voor het presteren van het gebouw zorgt de Assetmanager in samenspraak met FSC voor inbreng van het exploitatiebelang in de projecten. De Assetmanager is eerste aanspreekpunt indien afwijkingen ten opzichte van de kaders binnen het project dreigen plaats te vinden. Dit vraagt om proactieve houding en het goed in verbinding staan met het project. Doel is om in beginsel het project weer terug te brengen binnen de kaders De Assetmanager zorgt er voor dat stakeholders op hoofdlijnen goed geïnformeerd zijn zodat zij rekening kunnen houden met de ingrepen die gaan plaats vinden. De assetmanager wordt geacht het overzicht te hebben op de ontwikkelingen in de regio.
Interne identificatiecode: 81/2024
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000