Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Perceel 2
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen