Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst Handhavingsdiensten
Referentienummer: 200061GDD-A
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 75240000 Diensten voor openbare orde, recht en veiligheid
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Dordrecht werkt voor de handhaving in het openbaar gebied graag samen met een marktpartij voor de werving en selectie van het personeel, de opleidingen en het verzorgen van kleding en materieel. Samen met de marktpartij willen we de politieke ambities gaan realiseren om de inzet van handhavers in de Dordtse wijken te verbeteren. We zoeken hierom een partij die voor ons zowel in de dagelijkse operatie als in de structurele verbetering van de organisatie meerwaarde kan leveren.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 75241000 Diensten voor openbare orde, 75242100 Dienstverlening in verband met de openbare orde
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen