474857-2026 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – e-Market 926 - SAP Fullstack Software Engineer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: e-Market 926 - SAP Fullstack Software Engineer
Interne identificatiecode: 0000819048_ELE-Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000819048_ELE-Q - 1
Beschrijving: e-Market 926 - SAP Fullstack Software Engineer
Interne identificatiecode: 1