Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Maaien Bermen
Referentienummer: A08.326.2023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Door afdeling Beheer en de stadsecologen van gemeente Leiden wordt het Leidse maaibeheer jaarlijks tegen het licht gehouden. Jaarlijks onderzoeken we de functie van gazon en/of grasvelden. Voldoet de locatie nog aan de vraag van de gebruiker en in hoeverre kan het gazon/gras ecologisch beheert gaan worden. Het ecologisch beheren van bermen wordt steeds belangrijker om zo de biodiversiteit te vergroten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Maaien en Bermen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
nvt