Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Drukwerk
Referentienummer: T35773
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
het drukken en leveren van kantoordrukwerk en promotioneel drukwerk.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De scope van deze aanbesteding betreft het drukken en leveren van Kantoordrukwerk en Promotioneel Drukwerk.
Beide vormen van drukwerk worden alfa-breed afgenomen door diverse afdelingen op verschillende locaties van het Alfa-college. De verwachting is dat de Opdracht een omvang van gemiddeld € 75.000 euro per jaar heeft (excl. btw), zegge geschat zo'n € 250.000 over vier jaren gezien. De maximale omzetwaarde gedurende deze Raamovereenkomst is gesteld op € 700.000.