475528-2023 - ResultaatNederland-Heerhugowaard: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankondiging vrijwillige transparantie inzake wijziging overheidsopdracht Planuitwerkingsfase Dijkversterking Den Oever-Den Helder
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aankondiging betreft een wijziging van de overheidsopdracht 'Planuitwerking dijkversterking Den Oever-Den Helder (HWBP)' die op 13 april 2021 met PB/S 2021/S 201-525090 met TenderNed kenmerk 308918 is gepubliceerd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Wijziging overheidsopdracht Planuitwerkingsfase dijkversterking Den Oever-Den Helder
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 384.213,98