2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud en Glasbewassing
Beschrijving: Schoonmaakwerkzaamheden en glasbewassing van het kantoor en de werkplaats van Fijnder, gelegen aan Batterij10-12 te Groenlo. * 6.282 m2 (vloer)oppervlak * 3.131 m2 glasbewassing
Interne identificatiecode: Fijnder-EA-MH-MB-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het schoonmaken van de kantoorruimtes en de werkplaats van Fijnder inclusief de glasbewassing van het pand aan de Batterij 10-12 te Groenlo. later te bepalen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt