Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71223000 Diensten door architectenbureaus voor uitbreidingsverbouwingen
Plaats van uitvoering
Postadres: Gasthuisstraat 67-71
Stad: Poperinge
Postcode: 8970
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Ieper (BE253)