475973-2024 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Shanghaistraat op Havanasite 2030 Antwerpen. Technische Cluster Noord. Design, Build and Maintain.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Shanghaistraat op Havanasite 2030 Antwerpen. Technische Cluster Noord. Design, Build and Maintain.
Beschrijving: Uitnodiging tot het indienen van een BAFO in bovenvermeld project.
Interne identificatiecode: AG VESPA P0961281
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AG VESPA P0961281 - 1
Beschrijving: Shanghaistraat op Havanasite 2030 Antwerpen. Technische Cluster Noord. Design, Build and Maintain.
Interne identificatiecode: 1