See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Organiseren van buitenschoolse- en vakantieopvang.
Beschrijving: Het gemeentebestuur Wemmel besteedt de buitenschoolse- en vakantieopvang voor kinderen van 2,5 jaar tot en met 12 jaar uit aan één of meerdere opdrachtnemers, volgens de lokale erkenningskaders van buitenschoolse opvang en vakantieopvang van de gemeente Wemmel. Voor de opvang streeft het gemeentebestuur naar ontspanning, spel en ontwikkeling in een warme, inclusieve omgeving, en neemt het hiervoor de regierol in handen. De buitenschoolse opvang betreft: Voor- en naschoolse opvang (inclusief woensdagnamiddag) Middagtoezicht Opvang op schoolvrije dagen De vakantieopvang betreft opvang tijdens de schoolvakanties. 2.1.2. Meerdere percelen De opdracht is onderverdeeld in 3 percelen, zijnde: PERCEEL 1: BUITENSCHOOLSE OPVANG - Nederlandstalige scholen Gemeentelijke kleuter- en lagere school ‘De Wondertuin’ - J. Vanden Broeckstraat 29 Vrije basisschool kleuter- en lagere school Sint-Jozef - Kaasmarkt 38 Vrije basisschool kleuter- en lagere school Mater Dei - Zalighedenlaan 16 GO! Kleuter- en lagere school inclusiecampus - Diepestraat 28 PERCEEL 2: BUITENSCHOOLSE OPVANG - Franstalige scholen Gemeentelijke kleuterschool - Prins Boudewijnlaan 15 Gemeentelijke lagere school - Winkel 56 PERCEEL 3: VAKANTIEOPVANG De vakantieopvang betreft een gecentraliseerde opvang op 1 locatie, zijnde het scholendomein van de Nederlandstalige- en Franstalige gemeentelijke basisschool (J. Vanden Broeckstraat 29) met 2 (twee) gesplitste taalgroepen tijdens de piekmomenten met elk een opsplitsing in leeftijdsgroepen; 1 (één) samengevoegde groep tijdens -de dalmomenten.
Interne identificatiecode: PPP04F-488/6080/D-2026-006
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75200000 Diensten ten behoeve van de gemeenschap
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Buitenschoolse opvang - Nederlandstalige scholen
Beschrijving: Het gemeentebestuur Wemmel besteedt de buitenschoolse- en vakantieopvang voor kinderen van 2,5 jaar tot en met 12 jaar uit aan één of meerdere opdrachtnemers, volgens de lokale erkenningskaders van buitenschoolse opvang en vakantieopvang van de gemeente Wemmel. Voor de opvang streeft het gemeentebestuur naar ontspanning, spel en ontwikkeling in een warme, inclusieve omgeving, en neemt het hiervoor de regierol in handen. De buitenschoolse opvang betreft: Voor- en naschoolse opvang (inclusief woensdagnamiddag) Middagtoezicht Opvang op schoolvrije dagen De vakantieopvang betreft opvang tijdens de schoolvakanties. PERCEEL 1: BUITENSCHOOLSE OPVANG - Nederlandstalige scholen Gemeentelijke kleuter- en lagere school ‘De Wondertuin’ - J. Vanden Broeckstraat 29 Vrije basisschool kleuter- en lagere school Sint-Jozef - Kaasmarkt 38 Vrije basisschool kleuter- en lagere school Mater Dei - Zalighedenlaan 16 GO! Kleuter- en lagere school inclusiecampus - Diepestraat 28
Interne identificatiecode: D-2026-006_1
Aanvullende classificatie (cpv): 85312100 Diensten voor dagverblijven, 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren, 85312000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft, 85312110 Kinderdagverblijven
Perceel: LOT-0002
Titel: Buitenschoolse opvang - Franstalige school
Beschrijving: Het gemeentebestuur Wemmel besteedt de buitenschoolse- en vakantieopvang voor kinderen van 2,5 jaar tot en met 12 jaar uit aan één of meerdere opdrachtnemers, volgens de lokale erkenningskaders van buitenschoolse opvang en vakantieopvang van de gemeente Wemmel. Voor de opvang streeft het gemeentebestuur naar ontspanning, spel en ontwikkeling in een warme, inclusieve omgeving, en neemt het hiervoor de regierol in handen. De buitenschoolse opvang betreft: Voor- en naschoolse opvang (inclusief woensdagnamiddag) Middagtoezicht Opvang op schoolvrije dagen De vakantieopvang betreft opvang tijdens de schoolvakanties. PERCEEL 2: BUITENSCHOOLSE OPVANG - Franstalige scholen Gemeentelijke kleuterschool - Prins Boudewijnlaan 15 Gemeentelijke lagere school - Winkel 56
Interne identificatiecode: D-2026-006_2
Aanvullende classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren, 85312000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft, 85312100 Diensten voor dagverblijven, 85312110 Kinderdagverblijven
Perceel: LOT-0003
Titel: Vakantieopvang
Beschrijving: Het gemeentebestuur Wemmel besteedt de buitenschoolse- en vakantieopvang voor kinderen van 2,5 jaar tot en met 12 jaar uit aan één of meerdere opdrachtnemers, volgens de lokale erkenningskaders van buitenschoolse opvang en vakantieopvang van de gemeente Wemmel. Voor de opvang streeft het gemeentebestuur naar ontspanning, spel en ontwikkeling in een warme, inclusieve omgeving, en neemt het hiervoor de regierol in handen. De buitenschoolse opvang betreft: Voor- en naschoolse opvang (inclusief woensdagnamiddag) Middagtoezicht Opvang op schoolvrije dagen De vakantieopvang betreft opvang tijdens de schoolvakanties. PERCEEL 3: VAKANTIEOPVANG De vakantieopvang betreft een gecentraliseerde opvang op 1 locatie, zijnde het scholendomein van de Nederlandstalige- en Franstalige gemeentelijke basisschool (J. Vanden Broeckstraat 29) met 2 (twee) gesplitste taalgroepen tijdens de piekmomenten met elk een opsplitsing in leeftijdsgroepen; 1 (één) samengevoegde groep tijdens -de dalmomenten.
Interne identificatiecode: D-2026-006_3