476062-2024 - Resultaat
België – Advies over projectmanagement – Raamovereenkomst ondersteuning bekkensecretariaten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst ondersteuning bekkensecretariaten
Beschrijving: Binnen deze opdracht wordt voorzien om ondersteuning te bieden aan het bekkensecretariaat door middel van 3 verschillende profielen. In de eerste plaats gaat het om deze bekkens waar De Vlaamse Waterweg de bekkencoördinator levert en bij uitbreiding kan ook ondersteuning geleverd worden in de overige bekkensecretariaten.
Interne identificatiecode: AST-24-0003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72224000 Advies over projectmanagement
Aanvullende classificatie (cpv): 71336000 Diensten voor technische ondersteuning, 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse, 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid, 79420000 Diensten op het gebied van management
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AST-24-0003 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst ondersteuning bekkensecretariaten
Interne identificatiecode: 1