476258-2025 - Mededinging
Nederland – Recruteringsdiensten – Flexpool Servicemedewerkers Servicepunten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Flexpool Servicemedewerkers Servicepunten
Beschrijving: Conform aanbestedingsstukken
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000