476280-2025 - Resultaat
België – Radiorichtingzoeker (RDF) – Het afsluiten van een contract voor de levering en support van RDF-systemen (Radio Direction Finder)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Het afsluiten van een contract voor de levering en support van RDF-systemen (Radio Direction Finder)
Beschrijving: Levering en ondersteuning van RDF systemen (Radio Direction Finder)
Interne identificatiecode: OA 2836
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34966100 Radiorichtingzoeker (RDF)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OA 2836 - 1
Beschrijving: Het sluiten van een contract voor de levering en ondersteuning van RDF systemen (Radio Direction Finder)
Interne identificatiecode: 1