2. Procedure
Procedure
Titel: DIGITALISERING CAMPUSLOGISTIEK - SCHOONMAAK
Beschrijving: DIGITALISERING CAMPUSLOGISTIEK - SCHOONMAAK
Interne identificatiecode: PPP0LQ-715/4198/YC-2024-010
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48420000 Software en opvolgingssoftware voor faciliteitenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: YC-2024-010