476688-2025 - Resultaat
België – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – Analytisch platform voor allergie- en auto-immuniteitstesten.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Analytisch platform voor allergie- en auto-immuniteitstesten.
Beschrijving: Analytisch platform voor allergie- en auto-immuniteitstesten.
Interne identificatiecode: PPP0KC-2263/5883/HECAPP/2025/PNSPP/ALLERGOLOGIE/AI
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: HECAPP/2025/PNSPP/ALLERGOLOGIE/AI_1
Aanvullende classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen), 33696500 Laboratoriumreagentia