476927-2023 - ResultaatNederland-Volendam: Maatschappelijke en aanverwante diensten
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Talentontwikkeling & Persoonsvorming
Referentienummer: 23.288-SD
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de opdracht is om iedere jeugdige in de leeftijdscategorie van 4 tot en met 18 de kans te bieden om zijn of haar talenten en interesses te ontdekken en/of te ontwikkelen. Dit doen we door één of twee Opdrachtnemers te contracteren middels een raamovereenkomst die een breed en divers aanbod aan activiteiten neer gaan zetten, zowel binnenschools (tijdens schooltijd) als in de schoolvakanties. Dit aanbod biedt jeugdigen de kans meer over zichzelf en datgene wat zij belangrijk vinden te leren en om te ontdekken wat ze leuk vinden om te doen of waar ze goed in zijn. Dit aanbod moet bestaan uit alle hieronder nog nader omschreven ontwikkelgebieden: technisch, creatief, cognitief, sociaal-emotioneel en fysiek. Daarnaast moet het aanbod een aanvulling vormen op datgene dat al in de gemeente aangeboden wordt, zodat jeugdigen de kans krijgen buiten de gebaande paden hun talenten en interesses te ontwikkelen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Talentontwikkeling Cognitief, Creatief, Technisch en Sociaal-Emotioneel
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1: circa €290.000,- per jaar
Perceel 2: Talentontwikkeling Fysiek (Sport, bewegen en gezondheid)
Perceel nr.: 2
Perceel 2: circa €96.500,- per jaar