2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten voor de ODGM
Beschrijving: Aanbesteding van de accountantsdiensten voor de Omgevingsdienst Groene Metropool 50.000 euro per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanvullende controle activiteiten