477054-2025 - Resultaat
België – Laboratoriumreagentia – Levering, installatie en onderhoud van een turbidimeteranalysator, inclusief levering van reagentia en verbruiksgoederen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en onderhoud van een turbidimeteranalysator, inclusief levering van reagentia en verbruiksgoederen
Beschrijving: Levering, installatie en onderhoud van een turbidimeteranalysator, inclusief levering van reagentia en verbruiksgoederen
Interne identificatiecode: PPP0KC-2271/5880/HECAPP/2025/PNSPP/TURBIDIMETRE
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: HECAPP/2025/PNSPP/TURBIDIMETRE_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia