477407-2023 - ResultaatNederland-Terneuzen: Mobieletelefoondiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
P007 - Telefonie Scalda
Referentienummer: T33070 - P007
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64212000 Mobieletelefoondiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het contracteren van een leverancier voor leveren, implementeren en onderhouden van “Telefonie platform en gerelateerde diensten inclusief de levering en beheer van mobiele toestellen”.
De opdracht is bestaat uit 2 kavels:
Kavel A, Levering en beheer van een cloud-centrale waarmee centrale telefonie-voorzieningen (telefoniste/receptiebaliefuncties) aangestuurd worden. De cloud-centrale biedt functionaliteit aan enkele tientallen vaste toestellen en ca. 1050 smartphones, gecombineerd met de vaste en mobiele (spraak en data) provider.
Kavel B, Levering van ca. 1050 smartphones met bijbehorende dienstverlening en beheer, waarbij elke Scalda-medewerker zonder eigen bijdrage een basistoestel krijgt toegewezen. Tegen bijbetaling kan de medewerker kiezen voor een luxer type.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
32250000 Mobiele telefoons, 32429000 Uitrusting voor telefoonnetwerk, 32551100 Telefoonaansluitingen, 32551200 Telefooncentrales, 32552100 Telefoontoestellen, 32552310 Digitaletelefooncentrales, 45314100 Installeren van telefooncentrales, 64214200 Telefooncentralediensten, 64215000 IP-telefoondiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het contracteren van een leverancier voor leveren, implementeren en onderhouden van “Telefonie platform en gerelateerde diensten inclusief de levering en beheer van mobiele toestellen”.
Kavel A, Levering en beheer van een cloud-centrale waarmee centrale telefonie-voorzieningen (telefoniste/receptiebaliefuncties) aangestuurd worden. De cloud-centrale biedt functionaliteit aan enkele tientallen vaste toestellen en ca. 1050 smartphones, gecombineerd met de vaste en mobiele (spraak en data) provider.
Kavel B, Levering van ca. 1050 smartphones met bijbehorende dienstverlening en beheer, waarbij elke Scalda-medewerker zonder eigen bijdrage een basistoestel krijgt toegewezen. Tegen bijbetaling kan de medewerker kiezen voor een luxer type.