477555-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Parkeermeters – Levering parkeerautomaten
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering parkeerautomaten
Beschrijving: Levering en onderhoud nieuwe en bestaande parkeerautomaten. De maximale opdrachtwaarde onder de Raamovereenkomst wordt gesteld op €1.125.000, zijnde de reële verwachtingen van Opdrachtgever € 750.000 over de gehele looptijd inclusief mogelijke verlengingen, vermeerderd met een reële onzekerheidsmarge van €375.000.
Interne identificatiecode: 23.Z.188
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38730000 Parkeermeters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering en onderhoud parkeerautomaten
Beschrijving: Levering en onderhoud van nieuwe en bestaande parkeerautomaten.
Interne identificatiecode: 1