Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/01/2023Einde: 01/01/2028
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Uitgangspunt is een overeenkomst voor een periode van twee jaar met een verlening van drie keer een jaar.