Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Plantoetser / Wabo vergunningverlener
Referentienummer: AV12663
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 75000000 Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdracht voor externe inhuur voor een termijn van 6 maanden met een optie van twee maal een verlenging van 4 maanden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 75000000 Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.