Soort aanbestedende dienst Ander type: Universiteit
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor onderhoud, uitbreiding en ondersteuning van Dell, HPE, IBM en NetApp storage-infrastructuur – perceel 1: Dell technologie
Referentienummer: KULeuven-QNOP19-914 - P1-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst voor onderhoud, uitbreiding en ondersteuning van Dell, HPE, IBM en NetApp storage-infrastructuur voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Alma vzw en Centrum voor Levende Talen vzw – perceel 1: Dell technologie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding