Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
MINBZK - EA ABD Content; Blad, Jaarverslag en Online
Referentienummer: 201865002.001.061
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 92312211 Diensten verleend door tekstbureau
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Bureau Algemene Bestuursdienst (ABD) van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijkrelaties wil een Dienstverleningsovereenkomst afsluiten met één dienstverlener voor het uitvoeren van het totale realisatieproces van de content van Bureau ABD, zowel het ABD Blad, het jaarverslag en de online content. De intentie is dat deze Dienstverleningsovereenkomst op 1 januari 2023 in gaat.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 700 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79550000 Typen, tekstverwerking en desktop publishing, 79822500 Maken van grafische ontwerpen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht omvat het coördineren, begeleiden en uitvoeren van de (eind) redactie, de beeldrealisatie, en de vormgeving voor het realiseren van het magazine en het Jaarverslag.