See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst schoonmaak en glazenwas in diverse gemeentelijke gebouwen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het schoonmaken van diverse gebouwen (incl. sanitaire hygiëne voorzieningen) en het schoonmaken van de ramen en beglazingen. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: het schoonmaken van diverse gebouwen (incl. sanitaire hygiëne voorzieningen) Perceel 2: het schoonmaken van de ramen en beglazingen (binnen + buiten) De raamovereenkomst is een combinatie van een resultaatsverbintenis met, voor bepaalde ruimtes en locaties, een minimale inspanningsverbintenis, zodat een optimale toestand van netheid en onderhoud gegarandeerd is in alle gebouwen. Ze dekt alles wat noodzakelijk is om het bereiken van de doelstellingen die beschreven staan in dit bestek en in de prestatieopgaves in bijlage. Plaats van dienstverlening: Alle actuele gebouwen van het Lokaal bestuur Edegem.
Interne identificatiecode: PPP008-260/4118/2023-090
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Schoonmaak diverse gebouwen
Beschrijving: Schoonmaak diverse gebouwen
Interne identificatiecode: 2023-090
Aanvullende classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Glazenwas
Beschrijving: Glazenwas
Aanvullende classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten