478798-2023 - ResultaatBelgië-Gent: Medische verbruiksartikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
LEVERINGEN VOOR WEGWERP PLASTIEK LABOPRODUCTEN
Referentienummer: Universiteit Gent-22OPE027-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33140000 Medische verbruiksartikelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Zie bestek
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Celcultuur
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Staalnamepotten
Perceel nr.: 2
Petrischalen
Perceel nr.: 3
Cuvetten
Perceel nr.: 4