2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud grasvegetatie 2025-2028
Beschrijving: De te vergeven opdracht betreft onderhoud grasvegetatie. Het regulier onderhoud van de grasvegetatie wordt periodiek middels een raamovereenkomst in de markt gezet met als doel één aannemer te contracteren die voor de duur van de raamovereenkomst het regulier onderhoud van de grasvegetatie ("maaibestek") uitvoert. De maximaal geraamde waarde van de raamovereenkomst is €3.500.000,- exclusief btw voor de maximale looptijd. Zodra de maximale waarde is bereikt verstrekt de gemeente geen opdrachten meer binnen de raamovereenkomst en eindigt deze overeenkomst. Jaarlijks wordt beschikbare budget vastgesteld. Derhalve kunnen geen rechten worden ontleend aan de genoemde bedragen.
Interne identificatiecode: 240169GZD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De te vergeven opdracht betreft onderhoud grasvegetatie. Het regulier onderhoud van de grasvegetatie wordt periodiek middels een raamovereenkomst in de markt gezet met als doel één aannemer te contracteren die voor de duur van de raamovereenkomst het regulier onderhoud van de grasvegetatie ("maaibestek") uitvoert. De maximaal geraamde waarde van de raamovereenkomst is €3.500.000,- exclusief btw voor de maximale looptijd. Zodra de maximale waarde is bereikt verstrekt de gemeente geen opdrachten meer binnen de raamovereenkomst en eindigt deze overeenkomst. Jaarlijks wordt het beschikbare budget vastgesteld. Derhalve kunnen geen rechten worden ontleend aan de genoemde bedragen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst treedt in werking op 1-4-2025 en wordt gesloten voor een periode van een jaar met een optie tot eenzijdige verlenging van drie (3) maal één (1) jaar. De overeenkomst eindigt derhalve van rechtswege op 31-3-2026, met een mogelijke uitloop tot uiterlijk 31-3-2029. Verlengingen zullen drie (3) maanden van tevoren schriftelijk bevestigd worden aan de opdrachtnemer. De gemeente garandeert de partij bij de raamovereenkomst geen omzet.