479133-2024 - Resultaat
België – Magnetischeresonantiescanners – MR SCANNER
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: MR SCANNER
Beschrijving: Leveren, installeren, indienststellen en onderhoud van een magnetische resonantie scanner van 1,5T inclusief alle vereiste werken en dienstverlening. Enkel voor perceel 1 wordt er ook een variante offerte gevraagd voor een magnetische resonantie scanner van 3T.
Interne identificatiecode: PPP0QD-93/4033/AZH-011_2022
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33113100 Magnetischeresonantiescanners
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: NMR voor AZ Herentals
Beschrijving: NMR voor AZ Herentals
Interne identificatiecode: AZH-011_2022 1
Perceel: LOT-0002
Titel: NMR voor AZ Geel
Beschrijving: NMR voor AZ Geel
Interne identificatiecode: AZH-011_2022