479314-2026 - Mededinging
België – Veiligheidsuitrusting – Raamovereenkomst voor IGS PBM's
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor IGS PBM's
Beschrijving: Raamovereenkomst voor IGS PBM's
Interne identificatiecode: PPP24H-3/6126/2026-BZA-0071
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35113000 Veiligheidsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Beschermende kledij
Beschrijving: Zie technische bepalingen
Interne identificatiecode: 1_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Zie technische bepalingen)
Perceel: LOT-0002
Titel: Handschoenen
Interne identificatiecode: 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Filters voor volgelaatsmaskers
Interne identificatiecode: 3_3