479345-2022 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DOS-2022-0000394 - Projectleider Doortrappen ROV Zuid-Holland
Referentienummer: DOS-2022-0000394
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Regionaal Ondersteuningsbureau Verkeersveiligheid (hierna ‘ROV’) Zuid-Holland  heeft behoefte aan de inzet van een externe kandidaat als projectleider Doortrappen. Graag nodigen wij u uit om hiervoor een aanbieding te doen.
Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies 2018 voor leveringen en diensten (AIV P12 2018)’ van toepassing, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad + bijlagen’ zijn toegevoegd aan de DAS: Advies- en uitvoerende werkzaamheden verkeersveilig gedrag DOS-2021-0003284
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Projectleider Doortrappen ROV Zuid-Holland
Looptijd: 1 maart 2022 tot en met 31 december 2022.