2. Procedure
Procedure
Titel: Dynamisch Aankoop Systeem (DAS)
Beschrijving: Het instandhouden van het huidige Dynamisch Aankoop Systeem w.b de software en de dienstverlening. circa 12 miljoen per jaar
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Dynamisch Aankoop Systeem
Beschrijving: Continueren huidig Dynamisch Aankoop Systeem circa 12 miljoen
Interne identificatiecode: 1