2. Procedure
Procedure
Titel: Beilen, herinrichting Noord-Zuid route
Beschrijving: Herinrichting Noord-Zuid route te Beilen, gemeente Midden-Drenthe • Opnemen elementen verhardingen, ca 26650 m2; • Opnemen bitumineuze verhardingen, ca 2500 m2; • Opnemen kantopsluitingen, ca 13000 m; • Opnemen rioleringen en inspectieputten, ca 2500 m en 35 st; • Rooien en afvoeren groenvoorzieningen, ca 350 m2; • Ontgraven, vervoeren en verwerken grond, ca 7500 m3; • Leveren en aanbrengen rioleringen en inspectieputten, ca 2100 m en 40 st; • Leveren en aanbrengen afwateringskolken, ca 300 st; • Leveren en aanbrengen elementenverhardingen, ca 20000 m2; • Leveren en aanbrengen betonverhardingen, ca 2000 m2; • Leveren en aanbrengen opsluitingen, ca 12500 m; • Leveren en aanbrengen van groenvoorzieningen, ca 690 m; • Diverse werkzaamheden van algemene aard.
Interne identificatiecode: 009560
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Herinrichting Noord-Zuid route te Beilen
Beschrijving: Herinrichting Noord-Zuid route te Beilen, gemeente Midden-Drenthe Opnemen elementen verhardingen, ca 26650 m2; • Opnemen bitumineuze verhardingen, ca 2500 m2; • Opnemen kantopsluitingen, ca 13000 m; • Opnemen rioleringen en inspectieputten, ca 2500 m en 35 st; • Rooien en afvoeren groenvoorzieningen, ca 350 m2; • Ontgraven, vervoeren en verwerken grond, ca 7500 m3; • Leveren en aanbrengen rioleringen en inspectieputten, ca 2100 m en 40 st; • Leveren en aanbrengen afwateringskolken, ca 300 st; • Leveren en aanbrengen elementenverhardingen, ca 20000 m2; • Leveren en aanbrengen betonverhardingen, ca 2000 m2; • Leveren en aanbrengen opsluitingen, ca 12500 m; • Leveren en aanbrengen van groenvoorzieningen, ca 690 m; • Diverse werkzaamheden van algemene aard.
Interne identificatiecode: 1