See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NU OGT - Adviseur installatie en verduurzaming
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS Adviseurs, en ziet op de inzet van een adviseur voor installaties en verduurzaming voor diverse panden bij Onderwijsgroep Tilburg.
Eerdere aankondiging: 457122-2023
Interne identificatiecode: T91010
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000