479568-2024 - Resultaat
Nederland – Personenvervoer zonder dienstregeling – Vervoer op maat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervoer op maat
Beschrijving: De Opdracht betreft het vervoeren van Deelnemers van Opdrachtgever voor hun woon-werkverkeer. zie bestek
Interne identificatiecode: 2024-208
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: zie bestek Zie bestek.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -