479585-2025 - Resultaat
Nederland – Financiële leasing – EA Leasefietsen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Leasefietsen
Beschrijving: Het CBR ondersteunt medewerkers die willen werken aan hun conditie. We introduceren daarom voor alle medewerkers de optie een fiets te leasen. De Opdracht betreft: “Eén partij contracteren om medewerkers van het CBR de mogelijkheid te bieden om gebruik te maken van leasefietsen voor het stimuleren van vitaliteit en duurzame inzetbaarheid tegen de beste prijs- kwaliteitsverhouding”. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 2.250.000,- exclusief btw over de totale looptijd van de Raamovereenkomst van maximaal vier (4) jaar. Rekening houdend met een marge van 10% is de maximale waarde van de Raamovereenkomst € 2.475.000,- exclusief btw De onderbouwing van de raming is als volgt: Een goede schatting van de omvang van de Opdracht valt niet te geven, omdat het hier een nieuwe dienstverlening aan de medewerkers betreft. Er is geen concreet aantal medewerkers te noemen die gebruik zal maken van de optie tot het leasen van een fiets. Een grove schatting is als volgt: De verwachting is dat ongeveer 10-15% van de medewerkers gedurende het eerste jaar een leasefiets wenst. Het maximale bedrag dat aan een leasefiets mag worden besteed is € 3.500,- inclusief btw. Voor de opvolgende jaren wordt een verwachting van 5-10% van de medewerkers verwacht. Daarmee komt de raming op maximaal €750.000,- in jaar 1 en maximaal €500.000 in de opvolgende jaren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese Aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
Aanvullende classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Leasefietsen
Beschrijving: De Opdracht betreft: “Eén partij contracteren om medewerkers van het CBR de mogelijkheid te bieden om gebruik te maken van leasefietsen voor het stimuleren van vitaliteit en duurzame inzetbaarheid tegen de beste prijs- kwaliteitsverhouding”. De Opdracht is inclusief een online platform en de begeleiding van de implementatie die nodig is om het voor medewerkers mogelijk te maken een leasefiets te bestellen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft hier een overeenkomst met verlengingsopties.