479605-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Performancetest dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Performancetest dienstverlening
Beschrijving: ICTU wil met deze aanbesteding een raamovereenkomst sluiten voor performancetestdienstverlening ter ondersteuning van ICTU-projecten die maatwerksoftware ontwikkelen. De opdrachtnemer levert zowel het beheer van de bestaande performanceteststraat als de uitvoering van periodieke performancetesten. De opdrachtwaarde over de gehele looptijd van de Raamovereenkomst, Inclusief optiejaren is op basis hiervan geraamd tussen de € 320.000,- en € 400.000,- (excl. btw). Aangezien de genoemde projecten bij ICTU schaalbaar zijn hanteert ICTU een maximale waarde van de Raamovereenkomst van € 440.000,- (excl. Btw).
Interne identificatiecode: TN 569181
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Herzieningsclausule: Met betrekking tot Dienst 4 (zie scope omschrijving) is het mogelijk dat er tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst andere projecten deze specifieke dienstverlening nodig hebben. Op dit moment zijn er geen projecten in beeld op basis waarvan van deze herzieningsclausule gebruikt gemaakt zal worden. Er kunnen geen rechten aan ontleend worden. Inzet van deze herzieningsclausule is afhankelijk van de projecten portefeuille van ICTU. Deze potentiële additionele dienstverlening wordt geraamd op maximaal € 100.000,- per jaar en maximaal € 400.000,- voor de totale looptijd van de Raamovereenkomst.