480259-2023 - ResultaatBelgië-Melle: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Energiestudies en -advies
Referentienummer: Fluvius Klassieke sector-FLU20D010-1-F03_2
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit aankoopdossier betreft het verlenen van diensten op het vlak van:
a) Energiestudies dat volgende elementen omvat:
• HVAC (Heating, Ventilation, Airconditioning/Cooling), WKK (warmte kracht koppeling), SWW (sanitair warm water), Warmtepomp), HE (Hernieuwbare Energie), Regeling
• Multitechnieken: Studies ter ondersteuning van het van meerdere technische installaties in het gebouw waarbij technieken zoals verlichting, verwarming, ventilatie en zonnepanelen op elkaar afgestemd worden.
• Relighting (verlichting)
• Renovatie gebouwschil
• Regeltechnische optimalisatie
• Totaalrenovatie: Studies ter ondersteuning van het energetisch renoveren van een gebouw. Dit omvat minstens:
 Het volledig of gedeeltelijk isoleren van het gebouw.
 Het volledig of gedeeltelijk vernieuwen van de technische installaties zoals verlichting en/of HVAC.
 Afbraak en nieuwbouw in het kader van een renovatie
• Zonnepanelen: het plaatsen en conform aansluiten van fotovoltaïsche zonnepanelen
b) Energieadvies dat volgende elementen omvat:
• Audits van gebouwen
• Energiescans
• Energiezorgplan
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Energiestudies HVAC - West
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen, 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse, 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71245000 Plannen ter goedkeuring, werktekeningen en specificaties, 71318100 Diensten in verband met de uitvoering van verlichtings- en daglichtvoorzieningsprojecten, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71314200 Energiebeheer, 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Energiestudies dat volgende elementen omvat:
• HVAC (Heating, Ventilation, Airconditioning/Cooling), WKK (warmte kracht koppeling), SWW (sanitair warm water), Warmtepomp), HE (Hernieuwbare Energie), Regeling.
Energiestudies HVAC - Oost
Perceel nr.: 2
Energiestudies Multitechnieken - West
Perceel nr.: 3
Energiestudies Multitechnieken - Oost
Perceel nr.: 4
Energiestudies Relighting - West
Perceel nr.: 5
Energiestudies dat volgend element omvat:
Energiestudies Relighting Oost
Perceel nr.: 6
• Relighting (verlichting).
Energiestudies Renovatie Gebouwschil - West
Perceel nr.: 7
• Renovatie gebouwschil.
Energiestudies Renovatie Gebouwschil - Oost
Perceel nr.: 8
Energiestudies Regeltechnische optimalisatie & data analyse - West
Perceel nr.: 9
• Regeltechnische optimalisatie.
Energiestudies Regeltechnische optimalisatie & data analyse - Oost
Perceel nr.: 10
a) Energiestudies dat volgend element omvat:
Energiestudies Totaalrenovatie - West
Perceel nr.: 11
• Totaalrenovatie: Studies ter ondersteuning van het energetisch renoveren van een gebouw.
Dit omvat minstens:
Energiestudies Totaalrenovatie - Oost
Perceel nr.: 12
Energiestudies Zonnepanelen - West
Perceel nr.: 13
Energiestudies Zonnepanelen - Oost
Perceel nr.: 14
• Zonnepanelen: het plaatsen en conform aansluiten van fotovoltaïsche zonnepanelen.
Energieadvies: audits gebouwen, energiescans en energiezorgplan - West
Perceel nr.: 15
Energieadvies dat volgende elementen omvat:
Energieadvies: audits gebouwen, energiescans en energiezorgplan - Oost
Perceel nr.: 16